55 KROKŮ DUCHOVNÍHO RŮSTU

Projděte s námi 55 kroků k osobnímu růstu a vzestupu v nové době, v novém cyklu Vodnáře. 55 kroků tohoto unikátně sestaveného kurzu vás podrobně seznámí s tématy nového věku a také s podstatou své duše. Projdete vizualizačními i meditačními cviky, kde se naprosto propojíte s podstatou své duše i se svým tělem. Načerpáte mnoho poznatků, které se nám jako lidem otevírají, stanete se uvědomělejšími.


Z naší planety se stává Hvězda. Na to, aby byl tento důležitý proces úspěšně dokončen, tak se musí zvýšit vibrace všeho a každého člověka na Zemi. Toto postupné zvyšování vibrací známe jako Vzestup.

V tomto vývojovém procesu přecházíme z vibrací 3D do vibrací 5D. Je však chybné si myslet, že tento proces je něco, kam jdeme ve chvíli, kdy dokončíme vývoj ve 3D. Nežijeme v jednotlivých dimenzím, ale prožíváme reality všech 9ti dimenzí současně.

Kurz obsahuje 55 kroků, ve kterých projdeme různá témata - tato témata dohromady vytvoří celek nové cesty a pojetí života ve Zlatém věku. Rozpomeneme si na naše rozhodnutí před příchodem na Zem, propojíme se s Gájou, připravíme svých 12 čaker k plné aktivaci, spojíme se s centrálním Sluncem, navštívíme říši draků a elementálů, vyslyšíme mezigalaktickou radu, naučíme se používat diamantovo-fialový plamen a formulace JÁ JSEM, propojíme se s moudrostí hvězd, rozvineme své krystalické světelné tělo, ukotvíme zákon vděčnosti a požehnání, projdeme vědomí lásky a hojnosti, nastavíme si proces odpuštění a uzdravení. Čeká nás dlouhá a krásná cesta s 55ti zastávkami. 

Archanděl Metatron rezonuje s číslem 55 a prostřednictvím channelingů nám tedy sdělil 55 důležitých kroků, kterými bychom měli projít, abychom dosáhli vzestupu do 5. dimenze.

CO MI KURZ PŘINESE

Hluboký náhled do sebe sama. Do hloubky podstaty duše a potenciálu, který v sobě všichni nosíme. Kurz je silně prožitkový, kde se setkáváme se svojí duší, rozpomínáme si například na naše rozhodnutí před životem zde na Zemi.  Je to proces, při kterém se duchovně vyvijíme spolu s Matkou Zemí, rostlinami a královstvím zvířat.Kurz obsahuje cca 100 průvodních meditací. 

JAK KURZ PROBÍHÁ

Kurz probíhá dálkovou formou, můžete jej tedy absolvovat z pohodlí svého domova v čase, který si zvolíte. Po přijetí platby Vám zpřístupníme dálkovou učebnu, kde najdete všechny materiály. Přístup ke kurzu není časově limitován, máte tak přístup k materiálům neomezeně. Všechny materiály si můžete stáhnout do svého zařízení - PC, mobil nebo se učit přímo z učebny.

Kurz obsahuje vedené meditace a vizualizační cvičení. Dále 55  písemných materiálů v PDF. ( CD není součástí kurzu - nahrávky máte přístupné v učebně v mp3 a mp4 ).CENA KURZU: 4.490 Kč 

LEKTOR KURZU: Boženka Papáčková

POTŘEBUJETE PORADIT? NAPIŠTE MI: 💌 skolavzestupu@seznam.cz