ZASVĚCENÍ DVOU SRDCÍ


Zasvěcení dvou srdcí přichází pomoci zhojit bolesti Tvého srdce. Přichází Ti ukázat jeho skutečnou krásu a hodnotu. Přichází ho znovu naplnit a probudit hodnotám, které se kdesi ztratily mezi strachem, smutkem, zlobou či odloučením. Můžeš znovu sebe sama prožít a znovu sebe sama nově poznat. 

První srdce - Křišťálové srdce Kristovo

Je to srdce čistoty, uvolnění, prosvětlení a osvobození. Je to srdce křišťálové a vyzařuje bílo stříbrné světlo. Čistou křišťálově stříbřitou lesklou energii. Je to srdce otevírající cestu, rozpínající se. Srdce schopné pojmout a zářit nekonečnou lásku. Osvobození. Je to živoucí symbol Kristova vědomí.

Druhé srdce - Rudé srdce Marie

Je to srdce soucitu, mateřské lásky, přijímání a odpouštění. Porozumění. Energie Bohyně. Je to srdce rudé a vyzařuje rudé světlo a energii. Tvoří nutné jádro srdce prvního. Toto srdce vyjadřuje energii Marie matky, plné soucitu, pochopení, porozumění a přijetí. Zároveň je prosyceno energií Marie Magdalény, milující partnerky, podpory, uklidnění a posílení.  

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

K této iniciaci není žádný předpoklad a může jej absolvovat naprosto každý. Jedná se o samozasvěcení tzn., že iniciaci si klient aktivuje sám, dle manuálu. K tomuto zasvěcení se nevystavuje certifikát. Učební skripta samozřejmě obdržíte.