KARMICKÁ NUMEROLOGIE

Naše jméno prozrazuje, z čeho čerpáme sílu a jakou má tato síla kvalitu, které hlavní vlastnosti si neseme ze svých minulých životů nebo od svých předků. Odhaluje nám, jaké máme úkoly, a cíle ve svém toku života.

Jméno nám říká, kdo opravdu jsme, jaké máme kořeny, jaké zkušenosti a také čeho chceme dosahovat ve svém vývoji.

Karmická numerologie vypovídá o naší karmě, kterou si přinášíme do současného života. Prostřednictvím této nauky získáváme přehled o tom, jak jsme zvládli svojí minulost a co můžeme udělat v současnosti. 

TADY SE NUMEROLOGII SKUTEČNĚ NAUČÍŠ!

= NAVÍC ZA BEZKONKUREČNÍ CENU V RÁMCI ROZSAHU A CELISTVOSTI UČIVA = DÁLKOVÝ KURZ Z POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA - NEOMEZENÁ PODPORA LEKTORA =

DO ČEHO S NÁMI PRONIKNETE

 • do své kompletní osobnosti a energií ze kterých vychází ...
 • do svých životních poslání dle karmického působení...
 • do svých životních témat...
 • do kritických úseků v životě...
 • k pochopení, jaké cesty se Vám nabízejí...

.... v průběhu kurzu zažijete AHA efekt, kde si uvědomíte, že Vaše životní čísla jsou obrovskou moudrostí a s neuvěřitelnou přesností přináší poznání sama sebe.

!!! Životní a osobnostní rozbory budete schopni vyhotovovat i pro svoji rodinu a známé !!!

NA CO SE MŮŽETE V KURZU TĚŠIT

 • naučíte se vnímat čísla jako součást celku...
 • sestavíte si v průběhu kurzu svůj osobní vzorec osudu ( mapu osudu )...
 • obdržíte velmi přehledná a rozsáhlá učební skripta...
 • budete mít neomezený přístup k učebním materiálům ( e-booky, videa )...
 • obdržíte pozvánku do FB uzavřené skupiny, kde jsou další kurzisté...
 • přístup ke kurzu aktivujeme IHNED - není na co čekat :-)...


KARMICKÁ NUMEROLOGIE I.

Obsahuje kompletní a velmi rozsáhlou nauku karmické numerologie narození. Zabýváme se tedy charakteristikou své osobnosti. Jací jsme. Jaké máme své životní cesty, co si přinášíme od svých předků a jaké karmické provazy jsou s námi spjaty. 


jmenná numerologie co je Kabala tabulky převodů zvuky a barvy písmen tituly číslo jména jmenné mezisoučty iniciály první samohlásky aktivní číslo dědičné číslo výrazové číslo číslo srdce číslo projevu životní cíl Q faktor životní cesta rozbor jména jádro života kořeny a vůle myšlení a jednání magická konstalace pověst nadání a vlohy vibrace charakteru inteligence v číslech hodnoty a lpění numerologie a povolání den narození a povolání

Záleží jen na nás, jestli poslechneme svůj vnitřní hlas a půjdeme cestou, která je nám nabízena naším datem narození - nebo zda se po celý život budeme snažit jít "hlavou proti zdi".

KARMICKÁ NUMEROLOGIE II.

Vychází z nauky karmické numerologie a zabývá se karmickým vlivem na člověka. Posuzujeme svoji zdravotní stránku v rámci dědičnosti a sledujeme jakým směrem se náš život ubírá v zákonu karmy.


vliv čísel na zdraví data postižená stresem vícečetná čísla vztahy mezi čísly a orgány den narození a zdraví osobní roky a zdraví vztahy k chorobám smrt v mřížce izolovaná čísla a zdraví tabulky chorob jméno a zdraví výzvy interpretace výzev pro zdraví karmická mřížka čísla směřování karmický význam čísel chybějící čísla karmické tabulky směry a úkoly života mezisoučty vzorec osudu čistá čísla karmické trojúhelníky 

CENA KURZU: KARMICKÁ NUMEROLOGIE I. - 1.500 KČ

CENA KURZU: KARMICKÁ NUMEROLOGIE II. - 1.500 KČ

LEKTOR KURZU: Boženka Papáčková 

POTŘEBUJETE PORADIT? NAPIŠTE MI:  💌 skolavzestupu@seznam.cz