KARMICKÉ KÓDY

Člověk se narodil na planetu Zemi, protože Země je škola, ve které probíhá proces "učení".  Země je jediné místo, kde můžeme zhmotňovat své myšlenky, kde se naše myšlení mění v realitu a promítá do hmoty. Učební látky jsou různé a prostřednictvím karmických kódů, které má každá duše specifické, můžeme tyto úkoly odhalit, pochopit a přijmout. Známe-li toto své poslání a energie, které nás během celého života doprovázejí, potom získáváme vládu nad svým vlastním životem a žijeme přesně podle toho, co jsme si vybrali. Život se tak stává lehčím a nám se začíná dařit. 

CO SE V KURZU NAUČÍME

V kurzu se naučíme rozumět myšlence, jakožto hlavní esenci všeho, co je. Poznáme, jakým způsobem si vytváříme náš jedinečný život a jak moc je důležité kontrolovat svoji mysl. Připomeneme si zákony reinkarnace, a to, jak si vytváříme situace kolem sebe. Projdeme vesmírné zákony a jejich promítání se v životě.

Budeme pracovat s datem narození a naučíme se vypočítat si své karmické úkoly pro současné vtělení. Podrobně si vysvětlíme zákony karmy a její dopad na náš život. Staneme se tak vědomějšími.

Existuje deset forem, které znázorňují oblasti životních úkolů a energií, které se dané formy týkají. Každá z těchto forem, má ještě tzv. pomocné energie/paprsky osudu, které nám jsou dány k tomu, aby nám pomáhaly při plnění našeho životního zadání. Všechny tyto formy si v kurzu projdeme, přiřadíme a naučíme se s nimi pracovat při realizaci životního poslání. 

V závěru kurzu se naučíme porovnávat karmické zadání, které máme s lidmi kolem nás. Jsou to formy učení, na jejichž základě tyto osoby do svého života přitahujeme právě proto, abychom se naučili různým lekcím, které v rámci našeho životního poslání máme plnit.

Absolvováním kurzu budeme umět sestavit kompletní mapu nejen pro sebe, ale i pro své blízké, či známé. 

JAK KURZ PROBÍHÁ

Kurz probíhá dálkovou formou, můžete jej tedy absolvovat z pohodlí svého domova v čase, který si zvolíte. Po přijetí platby Vám zpřístupníme dálkovou učebnu, kde najdete všechny materiály. Přístup ke kurzu není časově limitován, máte tak přístup k materiálům neomezeně. Všechny materiály si můžete stáhnout do svého zařízení - PC, mobil nebo se učit přímo z učebny.

CENA KURZU: 1.100 KČ

LEKTOR KURZU: Boženka Papáčková

POTŘEBUJETE PORADIT? NAPIŠTE MI: 💌 skolavzestupu@seznam.cz