ÚPLŇKOVÉ UZAVÍRÁNÍ

11.12.2023

Úplněk je časem završení a uzavírání. Proto nám pomáhá s léčením, propouštěním a uzavíráním toho, co nám již neslouží. Mnoho lidí přechází k novému, aniž by ukončili a uzavřeli to staré. Například navazuje nové vztahy a přitom se nedokážeme rozloučit s tím starým. Pokud neukončujeme, zanechává to v naší auře energetické stopy. Uděláme si proto velmi jednoduchý rituál, kde ukončíme vše, co potřebujeme uzavřít.

Zjistěte si kdy bude úplněk a pár dní předem si sepište na papír vše, co chcete ukončit nebo uzavřít. Můžete uzavírat svoji minulost do hloubky a také to, co už není pro vás aktuální, ale nebylo to uzavřeno. Vhodné je, udělat si čas vždy v době úplňku a ukončovat vše z předchozího měsíce, co již nepotřebujete.

Úplňky máme v různých znameních zvěrokruhu. Dané znamení zvěrokruhu úplněk podtrhuje a propůjčuje mu jeho sílu. Spolupracuje s úplňkem. Je tedy vhodné pracovat na věcech, které dané znamení charakterizuje. Pamatujte však, že to není podmínkou, jsou to pouze zesílené energie daného znamení. 


NEUZAVŘENÉ MINULOSTI NÁS VNÁŠÍ DO NEROVNOVÁHY, KDE POZDĚJI VZNIKAJÍ RŮZNÉ NEMOCI. PROTO, ZBAVUJME SE VŠEHO, CO NÁM JIŽ NESLOUŽÍ.

RITUÁL UZAVÍRÁNÍ

Udělejte si čas ve stanovenou dobu ( v době úplňku ). Zapalte si svíčku a vonnou tyčinku. Můžete si pustit příjemnou hudbu nebo postupovat, dle své intuice při přípravě rituálů. Takto nevodíte atmosféru.

K samotnému rituálu budete potřebovat:

ZLATOU SVÍCI NEBO ZLATÉ HEDVÁBÍ ČI PAPÍR. Zlatá je barvou dovršení a proto tuto barvu musíme do rituálu zahrnout. Nemáte-li svíčku ve zlaté barvě použijte bílou svíčku. Zlatá barva však nesmí chybět, proto improvizujte a pod svíčku umístěte zlatý podklad nebo můžete udělat kolem svíčky zlatý posyp ( třpytky, skleněné úlomky, apod. ). Dále si nachystejte MĚSÍČNÍ KÁMEN. Stačí jeden, ale můžete kolem rituální svíce těchto kamenů rozprostřít více. 

Poté už přistoupíte k mentálnímu provedení samotného rituálu. 

Zavřete si oči a nechte na sebe působit měsíční svit. Pokud dělte rituál v domě, nebo není měsíc vidět, nevadí to - jeho energie i tak silně působí! 

Ve své mysli si vybavte situaci, se kterou se chcete rozloučit. To, c chcete uzavřít a ukončit. Chvíli v této situaci setrvejte a vnímejte své pocity. Zatímco se ohlížíte za danou scénou, vyslovte nahlas "SBOHEM". Poté poděkujte člověku, který v ději hraje roli a poděkujte celé zkušenosti na úrovni emoční, duševní, tělesné i osobní. Vnímejte jak situace z vaší mysli mizí. ( Pokud nemizí, pravděpodobně se s ní ještě loučit nemůžete, ještě je vaší zkušeností a lekcí ). Vnímejte měsíční světlo a jeho energii jak vše pročišťuje. 

Takto můžete nechat odejít více situací během jednoho rituálu.

Nakonec se zhluboka prodýchejte a vypijte sklenici čisté vody. Můžete si vyrobit měsíční vodu tím, že do sklenice vody vložíte na  24 hodin několik měsíčních kamenů.

MENTÁLNÍ PROPOUŠTĚNÍ

Doporučuji vždy před usnutím zrekapitulovat daný den a propustit vše, co během dne dospělo k završení a již pozbylo významu. Touto duchovní hygienou si velmi pomůžete prostředním mentálního uvolňování k harmonii.