LEMURSKÉ ZMOCNĚNÍ


Důkazy fyzické existence Lemurie ( ještě ) neexistují. Povídá se, že Lemurie existovala před velkými posuvy pevnin před 30 - 90.000 lety před naším letopočtem v Tichém oceánu. Různé důvěryhodné chanelingy poukazují na tuto existenci a poukazují také na to, že Havaj představuje část Lemurie.

Lemurie je naše první vzpomínka na naší dřívější existenci na planetě Zemi. Tato existence byla v plné harmonii s námi samotnými a s naším okolím, přírodou, elementy, vesmírem, s Bohem, všem, co je. Byl to Zlatý věk, ráj nebo Zahrada Eden.

Většina z nás nasbírala zkušenosti v Lemurii a tyto se vyskytují v nejvnitřnějších vzpomínkách našich buněk. Lemurské zmocnění přispívá k získání snadného pŕístupu k tomuto jádru, k našemu Já.


Lemurská civilizace byla mnohem dále vyvinuta, než naše dnešní civilizace, ve které nyní žijeme. Lenuřané byli silní a inteligentní. Byli vysoce vyvinuti a velmi duchovní. Byli tak nadáni ve vývoji svého umění, věd, technologií a objevů, jak jim to nabízel jejich ostrovní svět, že rychle rozvinuli vysoce vyvinutou civilizaci. byli léčiteli, kněžkami, kněžími, uchovávateli vědomí, vědci, astronomy a umělci.


Pokud vás, při vibraci názvu civilizace Lemurian něco zastaví, něco se ozývá, něco co nedovedete pojmenovat, ale v hloubce vašeho srdce se rozechvějete a snažíte se "rozpomenout" ... byli jste kdysi zde, účastnili jste se kdysi dávno života lemurské civilizace a tyto vzpomínky se vyskytují v nejnitřnějších částech vašich buněk. Lemurské zmocnění přispívá k získání snadného přístupu k tomuto nejvnitřnějšímu jádru, k vašemu nejvnitřnějšímu Já.

S Lemurským zmocněním získáváte kontakt ke svému Lemurskému facilitátorovi a jste zmocněni působit jako facilitátor (facilitátor je zprostředkovatel, učitel, průvodce, trenér - a to vše v jednom..) i pro ostatní.

Po naladění se ocitnete v pozici, že nejen sami získáte skrze svého duchovního facilitátora zasvěcení Lemurského chrámu, aktivaci dimenzionální rezonance, vyrovnání dimenzionální rezonance a všechna další Lemurská navýšení vibrací, nýbrž budete moci umožnit přístup k Lemurským vibracím také ostatním. Můžete se kdykoliv vrátit do chrámu a poradit se s Lemurskými kněžími a kněžkami, přijmout od nich rady a být od nich duchovně poučováni. Lemurské vibrace mohou být také nápomocny k duchovnímu uzdravení a k uvolnění karmických svazků.

Zasvěcením Tě provede Učitel-Velmistr/Reiki a jiných systémů/ vysokovibračních linií                                         Boženka Papáčková

💌 skolavzestupu@seznam.cz 

INFORMACE K ZASVĚCENÍ

PŘEDPOKLAD: Mistr

INICIACE: dálkově

POČET ZASVĚCENÍ: 1

ROZESTUP MEZI INICIACEMI: 

MATERIÁLY: v PDF

CERTIFIKÁT: ano - na vyžádání

CENA: 2.600 KČ/ 124 €